Teslimat ve İade Politikası

  • Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 0532 236 34 56 nolu telefonu aramanız veya [email protected]’a konu ile ilgili bir mail atmanız olacaktır. İade etmek istediğiniz ürünü gönderici ödemeli olarak kargo ile asagidaki adrese gonderebilirsiniz.

Önemli Bilgiler:

– İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

– Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay mesajından itibaren 3-5 iş günü içinde tutar tarafınıza geri ödenir.

– İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

  • Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 14 gün boyunca değişim hakkınız bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak [email protected]’’e mail atabilir veya 0532 236 34 56 no’lu telefondan bize ulaşarak paketinizi kargo ile bize gönderebilir ve istediğiniz diğer bir ürün ile değişimini sağlayabilirsiniz.

Önemli Bilgiler:

– Değişimini istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

– Ürününüzün değişim koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir.

– Değişim koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

  • Aldığım ürün hasarlı çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer bridetobee.net’den aldığınız ürün hasarlı ise 14 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak [email protected]’a mail atabilir veya 0532 236 34 56 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Hasarli ürünü ücretsiz bir şekilde kargo ile bize gönderebilirsiniz.

Adres:

Tempo Tekstil LTD.

Telsiz, G-10. Sk. No:42, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

(0212) 582 16 40